Spotkanie klubu Toastmasters

  • 31 sierpnia 2013  Autor: Katarzyna Stankiewicz

Autorką poniższego reportażu jest Katarzyna Stankiewicz http://katarzynastankiewicz.daportfolio.com/

29.08.2013 w Bratniaku odbyło się kolejne spotkanie klubu Toastmaters, mającego za zadanie pomóc wszystkim zainteresowanym w opanowaniu sztuki publicznych wystąpień. Na początku spotkania wszystkich zgromadzonych powitał Łukasz Witulski. Następnie pałeczkę przejął Krzysztof Czapla, który poprowadził ciekawą dyskusję na temat życia w XXI wieku.

Widać było, ze Krzysztof dobrze czuł się przed publicznością – nie tylko ładnie przemawiał, ale i potrafił zapanować nad całkiem dużą grupą osób, a to wcale nie takie łatwe zadanie, jakby mogło się z początku wydawać.Padały ciekawe spostrzeżenia. Zdania były podzielone… pod koniec doszliśmy jednak do wniosku, że życie w XXI wieku bardziej nam się podoba, niż nie podoba.

Przygotowane przemowy dwóch wybranych wcześniej osób były tak ciekawe, że wszyscy słuchali z zapartym tchem.

Gorące pytania – krótkie, 1-2 minutowe improwizacje na zadany temat – poprowadziła Marlena Krenke. Nie zabrakło również gości z innego działającego w Trójmieście klubu – anglojęzycznych Toastmasterów z UG.

W trakcie przerwy można było złapać oddech i porozmawiać.

Na koniec zrobiliśmy zdjęcie grupowe – nowych członków wciąż przybywa! Jeśli spodobała Ci się idea spotkania, zapraszamy serdecznie na spotkania w każdy czwartek o 18:00 w sali 402, Bratniak, Kwadratowa.Odpowiedz